Parador sklep

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się dystrybucją najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających potrzebom nowoczesnych, wymagających kontrahentów. Prowadzony przez nas sklep internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat i każdego dnia zyskuje coraz lepsze opinie wśród nabywających. Funkcjonujemy w branży od 20 lat oraz bez ustanku się rozwijamy oferując perfekcyjne rozwiązania znane dzisiejszemu rynkowi.

Panele podłogowe – klasa, prostota i minimalizm w jednym

Tworząc sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – chcieliśmy dać naszym klientom to, czego nie znajdą wśród konkurencyjnych firm. Liczne rekomendacje weryfikują, że ten cel został osiągnięty, co dla naszej klarownej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym wyróżniają się nasze panele?

•             Łatwy montaż – panele znajdujące się w naszej idealnej ofercie montowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest szczególnymi, samozatrzaskowymi piórami. Prekursorska posadzka pojawia się błyskawicznie oraz nie potrzebne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Konkurencyjna cena – Parador sklep zaistniał z myślą o każdym kontrahencie, wskutek tego panele odnajdujące się w naszej profesjonalnej ogromnej ofercie cechują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Atrakcyjny, modny design – nietuzinkowe wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym prawdziwe, naturalne drzewo! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie podłóg w czystości nie sprawia jakichkolwiek problemów!

•             Trwałość oraz odporność na defekty – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, to właśnie dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że kolejna podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długi czas!

 

Oczekuje na Ciebie zespół fachowych sprzedawców!

Nasza marka działa w oparciu o wiadomą i sumienną politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, którzy zawsze służą klientom kompetentną poradą oraz pomocą w wyborze dobrego modelu paneli. Nie polecamy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie mamy w swojej ofercie. To fundament, na którym od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Propozycja dla najbardziej wymagających

Wiemy, że wśród naszych kontrahentów są też tacy, dla jakich panele to zdecydowanie za mało! Naturalnie dla nich posiadamy w swoim asortymencie najwyższej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi warstwami lakieru ochronnego. Ich montaż nie różni się od montażu paneli podłogowych. Jednakowo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w jakich na wymarzoną podłogę wypada było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Dzisiaj nawet największą powierzchnię wolno wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani zawodowcy niejednokrotnie potrzebują tylko kilku godzin. To znacznie reorganizuje proces remontu oraz daje szansę na duże oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z naszym pełnym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli nurtują Państwa jakiekolwiek pytania czy też wątpliwości zachęcamy również do kontaktu a entuzjastycznie na wszelkie odpowiemy!

Źródło: parador panele sklep

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *